
Motor vast in auto na harde klap op N35 Haarle
Haarle – Op de kruising van de Stationsweg met de Almeloseweg (N35) heeft maandagavond 5 mei 2026 een verkeersongeval plaatsgevonden tussen een personenauto en een motorfiets.
Motorfiets botst hard tegen auto
Het ongeval gebeurde toen een automobilist de N35 opreed en daarbij een motorrijder, komende vanuit de richting van Nijverdal, over het hoofd zag.
De botsing was zeer hevig. De motorfiets kwam na de klap rechtop vast te zitten in de zijkant van de auto.
Motorrijder maakt salto
Door de impact maakte de motorrijder een salto. Wonder boven wonder bleef de bestuurder van de motor ongedeerd. Ook de inzittenden van de personenauto kwamen zonder verwondingen uit het ongeval.
Ambulance controleert betrokkenen
Ambulancepersoneel heeft de motorrijder gecontroleerd, maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig.
Verkeer ondervindt hinder
Door het ongeval ondervond het verkeer flinke hinder. Verkeer kon de plaats van het ongeval slechts om en om passeren.
Voertuigen afgesleept
Een bergingsbedrijf heeft zowel de beschadigde auto als de motorfiets afgesleept.




Foto: News in Beeld – Bert Kamp




