
Fietser gewond bij aanrijding met auto bij basisschool in Rijssen
RIJSSEN – Bij een verkeersongeval nabij basisschool De Ronde Maat aan de Braakmansdijk in Rijssen is een fietser gewond geraakt. De aanrijding vond plaats tussen een personenauto en een fietser op het kruispunt met de Roelf Bosmanstraat. De auto kwam vanaf de Braakmansdijk, terwijl de fietser vanuit de Roelf Bosmanstraat reed.
Door de botsing kwam de fietser, een oudere persoon, ten val en raakte daarbij gewond. Het slachtoffer is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis voor verdere medische zorg. Over de aard en ernst van het letsel is op dit moment nog niets bekend.
Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse om assistentie te verlenen en de situatie veilig af te handelen. De politie heeft ter plaatse onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeval. Tijdens de afhandeling was er tijdelijk verkeershinder in de omgeving van de school.




