
BrandweerHof Van Twente
Video: Brand in elektrakast bij paardenstal aan Hengevelderweg in Diepenheim, meerdere boerderijen zonder stroom
Diepenheim – De brandweer is zondagochtend gealarmeerd voor een brand in een bijgebouw aan de Hengevelderweg. Ter plaatse bleek een elektrakast in brand te staan op een eigen terrein, vlakbij een paardenstal.
Volgens de bewoner kwam er flinke zwarte rook vrij. Uit voorzorg zijn de paarden direct naar de wei gebracht. Door de brand zitten meerdere boerderijen in de omgeving zonder stroom.
De brandweer heeft de omgeving met linten afgezet en niemand mag het terrein betreden zolang de situatie onveilig is. Netbeheerder Enexis is ter plaatse om de stroomvoorziening te herstellen. De verwachting is dat de elektriciteit rond 12.30 uur weer wordt hersteld.
Foto’s: Nieuws in Beeld / Jan Willem Klein Horstman




