
PolitieTwenterand
Politiehelikopter ingezet na beroving Albergen
Albergen – De Politie heeft donderdagmiddag een grote zoekactie opgezet na een beroving in Albergen.
Zoekactie met politiehelikopter
Bij de zoekactie werd onder meer een politiehelikopter ingezet om vanuit de lucht uit te kijken naar de verdachte. De actie concentreert zich in de omgeving van de Hendrik Wetterstraat.
Signalement verdachte
Volgens de politie gaat het om een man van ongeveer 25 jaar oud met een lichte huidskleur en een lang postuur. De verdachte sprak Nederlands en had volgens de politie geen Twents accent.
Ten tijde van de beroving droeg de man:
- een zwarte jas met een klein wit merkje op de linkerborst;
- een zwarte muts;
- een zwarte zonnebril.
Politie vraagt om tips
De politie roept inwoners op uit te kijken naar de verdachte en bij verdachte situaties of tips direct contact op te nemen via 112.
Toedracht nog onbekend
Over de toedracht van de beroving en of er gewonden zijn gevallen, is op dit moment nog niets bekendgemaakt.




